Однак жоден готель не може гарантувати раннього поселення тим, хто прибув раніше запланованого часу. Якщо кімнати зайняті або неприбрані – поселити вас не зможуть.

Цікаво Як заощадити на майбутньому відпочинку: Чорна п'ятниця зі знижками до 50%

Чи варто платити на стійці реєстрації

Зазвичай у готелях поселяють людей о 14-й або 15-й годині. Якщо кімнати звільнилися раніше, вас можуть поселити ще до цього стандартного часу.


У готелі може не бути вільних кімнат для того, щоб заселити вас раніше / Фото Unsplash

Але це залежить від багатьох факторів. Навіть якщо є вільні кімнати, не факт, що є вільний персонал, щоб їх підготувати.

Часто туристи починають пропонувати гроші, щоб для них найшли номери. Або ж про таку можливість говорять працівники готелю. Суми чималенькі – за словами українських туристів, можуть сягати 250 доларів. Часто втомлені гості погоджуються на таку суму, щоб тільки нарешті відпочити.

Однак цю проблему можна розв'язати набагато простіше.

Вам сподобається Необхідність, а не забаганка: 3 причини, чому подорожувати важливо для щасливого життя

Є тільки один гарантований варіант

Якщо ви хочете приїхати в готель і одразу поселитися номер, зекономивши час та нерви – одразу заплатіть за раннє поселення. Зробіть це в Україні, купуючи поїздку у свого туроператора.


Найкраще – заздалегідь забронювати раннє заселення / Фото Unsplash

Коштуватиме така послуга зовсім небагато – приблизно 20 доларів (але може залежати від туроператора та готелю – 24 канал). Прибувши в готель, ви одразу зможете підійти до стійки реєстрації та попросити, щоб вас поселили негайно.

Тож, якщо ви знаєте, що вас чекає нічний переліт, наперед забронюйте раннє поселення та відпочивайте з комфортом.