Сьогодні все більше мандрівників користуються послугами раннього бронювання турів. Розповідаємо, у чому переваги такого рішення.

Цікаво Екзотична Шрі-Ланка: переваги та найкращі пропозиції для відпочинку

Чому варто бронювати відпочинок у Болгарії завчасно?

  1. Ціни зі знижками до 60%.
  2. Лояльні умови оплати: перший етап всього 25%.
  3. Послуга "Гарантія ціни" для бронювань до 28.02. Якщо ви побачите, що вартість туру знизилась, туроператор поверне різницю.
  4. Можливість забронювати додаткові послуги.

Курортні зони Болгарії можна поділити на два основних узбережжя – Північне та Південне. До першого відносять Албену, Золоті піски, Рив'єру, Сонячний день, Обзор, Св. Костянтина та Єлену.

Південне узбережжя – це Єленіте, Святий Влас, Сонячний берег, Несебр, Созополь, Помор'я.


Фото Coral Travel

Що варто знати про найпопулярніші курорти країни

Албена

Це місце відоме своєю санаторно-курортною базою. Наразі тут зосереджена велика кількість готелів, що працюють за системою All Inclusive. Родзинка курорту – велика кількість соснових дерев та чудові піші маршрути. Піщаний пляж Албени має нагороду "Блакитний прапор" за чистоту, вхід у море пологий та комфортний. Рекомендуємо для сімейного відпочинку туристів з дітьми та тих, хто прагне отримати релакс.

Сонячний берег

Цей курорт – ідеальна локація для любителів активного відпочинку, сімей та молоді. Він є одним із найбільших у Болгарії. Особливість – безліч ресторанів, барів, магазинів, дискотек та аквапарків. Пляжна лінія довжиною 8 кілометрів, що вкрита золотисто-жовтим піском, має пологий вхід у море та нагороду "Блакитний прапор".

Золоті піски

Другий за розміром курорт Болгарії, що славиться своїм гамірним нічним життям. Тут можна знайти велику кількість розваг та чудовий променад уздовж набережної. Територія курорту має каскадний тип. Пляжі тут справді широкі та мають золотий, дрібний пісок. Вхід у море – пологий. Рекомендуємо для активних туристів та молоді. Для сімейного відпочинку варто вибрати готелі у віддалених від пляжу районах.

Єленіте

Закритий комплекс в оточенні хвойного лісу та моря складається з декількох готелів. Тут є вся необхідна інфраструктура для комфортного сімейного відпочинку з дітьми. Також курорт підійде для любителів екологічного туризму, піших гірських прогулянок, риболовлі та водних видів спорту.

Несебр

Місто-музей, що розташоване на окремому півострові, перебуває під захистом ЮНЕСКО. Готелів тут небагато, однак майже всі з них розташовані між пляжем та містом. Курорт чудово підійде для любителів прогулянок вузькими, затишними вуличками з сувенірними крамничками, кафе та ресторанами. Тут можна на всі 100% насолодитися атмосферою міста.

Може сподобатися Відпочинок на будь-який смак: чому мандрівники обирають мережу готелів Otium в Туреччині

Кращі пропозиції на 7 ночей:


Фото Coral Travel

  • HRIZANTEMA 4*, Сонячний Берег – від 9 783 гривень | 28.05 | All Inclusive


Фото Coral Travel

  • KOTVA 4*, Сонячний Берег – від 12 532 гривень | 28.05 | All Inclusive


Фото Coral Travel


Фото Coral Travel


Фото Coral Travel

  • PARADISE BEACH 5*, Святий Влас – від 15 742 гривень | 28.05 | All Inclusive


Фото Coral Travel


Фото Coral Travel


Фото Coral Travel

  • ROYAL PARK 4*, Єленіте – від 12 906 гривень | 01.06 | All Inclusive


Фото Coral Travel