Мандрівниця Джина Шелдон дізналася про це на власному гіркому досвіді. Вона прилетіла з Парижа в Бостон, забрала свій багаж та вирушила додому. Коли жінка відкрила валізу, замість своїх речей та дорогих різдвяних подарунків знайшла у ній пакети з собачим кормом, брудні футболки та порожні контейнери для продуктів.

Це цікаво Відпочинок у Єгипті: особливості кожного з головних курортів популярної країни

Джина звернулася до авіакомпанії, яка здійснювала рейс, де їй не змогли допомогти через те, що вона вже покинула аеропорт.

Ви вийшли з багажного відділення і пішли додому, тому в нас немає можливості підтвердити, чи були ці речі у вашій сумці при транспортуванні чи це відбулося після того, як ви пішли,
– переказала Джина Шелдон відповідь компанії.

Саме тому перевіряти багаж потрібно одразу в аеропорту. Звертайте увагу не лише на зовнішній вигляд валізи та чи є на ній пошкодження, а й на її вміст. Перевірте чи є у ній всі ваші речі, і якщо щось не так – зверніться до адміністрації аеропорту чи представників авіакомпанії.

У цьому випадку проблему можна буде владнати – вам допоможуть повернути речі або запропонують компенсацію. Однак, якщо ж ви виявите пошкодження чи пропажу за межами аеропорту, на відшкодування сподіватися не варто.

Найпопулярніші міфи про авіацію: дивіться відео