Усім охочим вирушити у відпустку до Танзанії, спершу варто підготуватися та дізнатися, чого краще не робити у цій африканській країні.

Це цікаво Відпочинок на будь-який смак: чому мандрівники обирають мережу готелів Otium в Туреччині

Що не варто робити в Танзанії

  • Не пити та звести до мінімуму користування водою з-під крана, адже через низьку якість це може бути небезпечним. Вживати краще лише пляшкову воду, а чистити зуби, вмиватися та мити посуд – пляшковою або кип'яченою. Про всяк випадок не зайвим буде запастися антисептичними таблетками для знезараження води.
  • Не купувати м'ясо та рибу на місцевих ринках, а фрукти дуже ретельно мити.
  • Не платити за послугу чи товар заздалегідь. Розраховуйтеся лише після того, як отримали те, що хотіли. Інакше вас можуть попросити заплатити вдруге, що потягне за собою зайві клопоти та сварки.
  • Краще утриматися від вечірніх та нічних прогулянок Танзанією без супроводу. Через низький рівень життя та високий рівень бідності, необережні туристи іноді стають жертвами пограбувань.

Як зробити відпочинок у Танзанії комфортним та безпечним / Фото Pixabay

  • Не носити із собою оригінали документів, авіаквитки та багато готівки. Цінні та важливі вам речі краще зберігати у надійному готельному номері чи сейфі і не діставати без зайвої потреби.
  • Не ходити біля краю дороги. Місцеві грабіжники нерідко обкрадають туристів на мопедах і мотоциклах – просто під'їжджають до них і виривають з рук сумки.
  • Не ловити таксі "з руки". Перед поїздкою чи одразу після прибуття до країни знайдіть контакти перевірених і надійних перевізників та користуйтеся лише їхніми послугами. Інакше можна натрапити на шахраїв.
  • Не палити в громадських місцях. У Танзанії діє сувора заборона на куріння, і за її порушення можуть виписати чималий штраф або навіть на кілька годин заарештувати. Курити можна лише у спеціальних зонах або номерах готелів, але й це краще спершу уточнити в адміністрації.

До теми Відпочивати з розумом: якої поведінки краще уникати в Іспанії, щоб не осоромитися

Якими подорожі за кордон були раніше: дивіться відео