До турецького курорту їдуть туристи з понад 60 країн. Українці – одні з найчастіших гостей.

Актуально Туреччина – не лише море й All Inclusive: як зустріти Новий рік на засніжених схилах в Ерджієсі

Найпопулярніший курорт Середземномор'я

Попри пандемію COVID-19 люди продовжують подорожувати. Серед країн Середземномор'я лідером стала Туреччина. Іспанія посіла друге місце у рейтингу, а Греція – третє.

На відпочинок до Анталії приїжджають туристи з України, Німеччини, Польщі, Казахстану, Румунії, Нідерландів та Великобританії.

До кінця вересня Анталія прийняла вдвічі більше туристів, ніж іспанська Майорка, яку ми вважаємо найсильнішим конкурентом. Острови прийняли 3,5 мільйона туристів, а ми побачили прибуття 8,5 мільйонів відвідувачів. Ініціювати туристичний рух під час пандемії та зробити його стійким, було важливим успіхом,
– сказав Еркан Ягджі, голова Асоціації середземноморських туристичних готельєрів.

Яка ситуація з туризмом у Туреччині

2021 рік вважається роком відновлення туризму. Ягджі зазначив, що цього року в уряд сподіваються досягти позначки в 9 мільйонів туристів. Наразі потік охочих відпочити в Анталії триває, хоча сезон закінчився. Крім того, люди активно продовжують бронювати номери на 2022 рік.

Туристична індустрія Туреччини першою продемонструвала світові можливість безпечного туризму навіть в умовах пандемії. Це стало можливим завдяки співпраці між державним і приватним сектором. Уряд подбав про заходи безпеки в аеропортах, транспорті, готелях та інших туристичних закладах. Важливу роль у цьому успіху зіграла програма сертифікації відвідувачів.