На карті Туреччини можна знайти чимало визначних місць, кожне з яких заслуговує на вашу увагу. Тож, бронюючи тури до цієї країни, обов'язково відведіть час на екскурсії. Особливо, якщо мова йде про Каппадокію – місце, де колоритна природа, історія, релігія і турецька культура гармонійно доповнюють гірськолижний відпочинок.

Не пропустіть Гірськолижна Туреччина: чим новачків та профі вразить курорт Ерджієс

Чим Каппадокія приваблює туристів

Каппадокія – популярний напрямок серед туристів і влітку, і взимку. Незвичайний гірський краєвид, на тлі якого летять яскраві повітряні кулі, вже давно стали візитівкою цього регіону. Щодня тут у небо злітає від 50 до 150 куль, а чимало відпочивальників спеціально обирають Каппадокію, щоб побачити всю красу цього краю з висоти пташиного польоту.

Політ над Каппадокією
Політ над Каппадокією – мрія кожного / Фото Unsplash

Водночас і ті мандрівники, які люблять підкорювати засніжені гори на лижах, також закохаються у це місце, адже неподалік розташований гірськолижний курорт Ерджієс. Зимовий сезон тут триває 150 днів!

Вже подумки плануєте мандрівку туди? Що ж, добратись до Каппадокії не буде складно, адже цей регіон розташований у центральній частині Туреччини, куди є транспортне сполучення з усіх популярних серед відпочивальників міст. Недарма ж саме Каппадокію називають серцем держави.

Що відвідати у Каппадокії

Туреччина славиться унікальним ландшафтом зі скелями, що інколи мають справді дивовижні форми. Центром екскурсійного туризму є містечко Гереме. Тут можна подивитися на старовинну архітектуру та відвідати близько десятка давніх церков.


Незабутня мандрівка до Туреччини / Фото Unsplash

Також варто відвідати кам'яні "гриби" Чаталкайя, що розташовані в Юргюп – другому за величиною туристичному центрі регіону. Архітектура цієї локації вражає: тут можна побачити споруди часів Османської імперії.

Однією з найцікавіших точок регіону є підземне місто Невшехір. Місцеві живуть тут у туфових печерах, як і 500 років тому. Втім зараз ці печери кардинально змінились, адже обладнані усіма атрибутами сучасного побуту.

Приваблює туристів і Учхисар – скельна фортеця, у якій є вікна, чимало приміщень різного призначення і навіть таємний тунель.

Дізнайтеся більше про відпочинок у Каппадокії: дивіться відео

Де можна придбати тури онлайн

  1. КОМБІНОВАНИЙ ТУР КАППАДОКІЯ + ЕРДЖІЄС

Якщо ви хотіли б поєднати гірськолижний відпочинок та екскурсії Каппадокією – вам чудово підійде комбінований тур.

До вартості комбінованого туру входить:

  • Прямий авіапереліт в Кайсері з Києва, Харкова, Запоріжжя та Одеси.
  • Проживання в Каппадокії від 2 до 5 ночей (харчування за вибором).
  • Проживання в Кайсері або Ерджієсі від 3 до 12 ночей (харчування за вибором).
  • Групові трансфери по маршруту.
  • Страхування.
  1. ЕКСКУРСІЙНИЙ ГРАНД ТУР

Також можна обрати варіант екскурсійного туру. Якщо вам цікаві місцеві пам'ятки, обирайте варіант "Гранд Туру Туреччиною".