Мандрівникам, які полюбляють проводити час активно, доведеться придбати туристичне страхування вищого класу, ніж зазвичай. Страхові компанії запропонують вам на вибір страхування класу "Активний туризм", "Спорт" або "Зимові види спорту".

До теми Гірськолижна Туреччина: чому варто обрати зимовий відпочинок в Паландокені

Покривають ризики

Ці види страховок покривають ті ризики, що виникають під час занять активними видами відпочинку. Сюди входять також лижі та сноуборди.

Окрім того, страховки класу "Активний туризм" та "Спорт" підходять і людям, які полюбляють ходити в гори. Адже гірські походи також пов'язані з підвищеним рівнем небезпеки.


Для гірськолижного відпочинку потрібне страхування вищого класу, ніж зазвичай / Фото Unsplash

А страхування класу "Зимові види спорту" можуть купувати ті, хто планує підійматися на вершини висотою понад 3000 метрів, заняття альпінізмом та професійний зимовий спорт.

Не забудьте про Covid

У період пандемії страхові компанії почали включати до страховок також випадки, пов'язані із захворюванням на Covid-19. Обов'язково дізнайтеся, чи покриває ваша страховка такі ризики. Якщо ні, краще обрати інший варіант.

Страхування від невиїзду

Також туристам часто пропонують страхування від невиїзду – у такому разі вам повернуть гроші, навіть якщо ви не зможете поїхати в мандрівку через особисті причини. Також вам повернуть кошти, якщо ви не змогли поїхати через коронавірус.

Актуально Курорт Буковель: 5 вагомих причин провести тут зимову відпустку

Страхування тих, хто відпочиває в Україні


Для тих, хто мандрує Україною, також є варіанти страхування / Фото Unsplash

Якщо їдете на гірськолижні курорти в Україні, також не забудьте подбати про страхування. Зараз існує чимало пропозицій для мандрівників Україною.

Звісно, страхування для катання на лижах в Україні зовсім не обов'язкове. Але воно здатне полегшити вам життя та подарувати впевненість у своєму відпочинку.