На урядовому сайті, де відбувалась реєстрація на безкоштовні процедури, навіть стався збій. Через ажіотаж усю суму проєкту витратили всього за 4 дні.

До слова Туреччина – не лише море й All Inclusive: як зустріти Новий рік на засніжених схилах в Ерджієсі

Безкоштовні термали створили ажіотаж

Цікаво, що на урядовий сайт поступило понад мільйон запитів на ваучери, в основному від громадян, які ніколи раніше не відвідували термальні лазні. Лише 265 000 заявників змогли отримати ваучери на спа, вартістю 200 євро кожен.

Це був надзвичайний успіх і дійсно ефективний спосіб відновити бізнес у термальних ваннах. А також стимулювати економіку, оскільки євро, витрачені на лазню, додавав ще 6 на витрати на місцеві ресторани та проживання,
– розповів Массімо Капуті, президент лобі-групи термальних ванн Федертерме.

Він додав, що термальні ванни допомагають відновленню пошкоджених легень, тому ідеально підходять для 4,5 мільйонів італійців, які перехворіли на COVID-19.

3 італійські термальні ванни, які варто відвідати

Сатурнія, Тоскана


Термальні джерела у Тоскані / Фото Getty Images

Невелике містечко Сатурнія має найвідоміші термальні ванни в Італії. Тут природна мінеральна вода витікає зі старого вулканічного кратера. Ці ванни можуть досягати близько 37 градусів за Цельсієм, що дозволяє насолоджуватися купанням у будь-який сезон. Відвідувачі можуть побачити римські та етруські археологічні споруди в місті, а також оглянути інші невеликі села поблизу.

Сірміоне на озері Гарда, Північна Італія


Термали на озері Гарда у Північній Італії / Фото Getty Images

Туристи можуть не тільки насолодитися термальними ваннами в Сірміоне, але й красою навколишнього середньовічного села. Купальні, розташовані на озері Гарда, що на півночі Італії, пропонують тишу та розслаблення поряд з археологічними відкриттями в сусідньому селі.

Борміо, Ломбардія


Спа у Ломбардії з видом на гори / Фото Getty Images

Термальні ванни Борміо локалізуються в центрі Вальтелліни – району, відомому своїми чудовими умовами для катання на лижах. Купальні розташовані на висоті 1300 метрів над рівнем моря, звідки відкривається неймовірний вид на засніжені Альпи.

До слова, до пандемії 300 термальних ванн Італії щорічно відвідували 3 мільйони людей. Тепер уряд планує популяризувати ці локації серед місцевих відпочивальників.