Вартість послуги починається від 18 тисяч доларів за ніч. За ці кошти на території готелю можна розмістити до 80 гостей.

Читайте також Чому відпочинок у Болгарії стане справжнім відкриттям: умови раннього бронювання турів

Пропонують власне "все включено"

Фактично, оренда в Casa Velas – це своєрідний клуб, що дає можливість відпочивати великою компанією, мати власну територію, а також користуватися усією територією готелю, де мешкає решта відвідувачів.


У готелі пропонують зібрати найближчих людей / Фото Casa Velas

Гостям пропонують не тільки насолоджуватися відпочинком на самоті. Для них можуть організувати навіть власне "все включено", спа-процедури та масаж. Щоправда, заплатити за такі розширені послуги доведеться близько 39 тисяч доларів.

Casa Velas – це мексиканський курорт високого класу, що пропонує гостям розкішний відпочинок. Доступ у готель дозволений тільки дорослим – це готель концепції 18+.

Що означає концепція готелю 18+ або 16+


У такому готелі не дозволене розміщення з дітьми. Це роблять для того, щоб гості могли відпочивати у тиші та спокої. Важливим моментом є повна відсутність інфраструктури для дітей. В готелі "тільки для дорослих" ви не знайдете дитячого меню в ресторані, мілких басейнів для малюків, кімнат для ігор та дитячої анімації.

Цікаво Юрта чи глемпінг: які унікальні розваги на День Валентина пропонують в США

Як колись їздили відпочивати за кордон: дивіться відео