На популярному ресурсі Boredpanda люди розповідають про місця, що мали подарувати неймовірні емоції – а натомість розчарували. Пропонуємо дізнатися про 5 популярних пам'яток, що переповнені туристами – та варіанти, чим замінити їх відвідування.

Читайте також Новорічні знижки на тури до найпопулярніших країн: заощаджуємо з Coral Travel

Мона Ліза в Луврі


Мона Ліза / Фото Reddit

Чимало мандрівників відчували розчарування, коли бачили цю невелику картину у залі, повному допитливих туристів. Роздивитися відомий твір мистецтва не вийде – тут завжди чатує натовп, а спеціальні наглядачі не дадуть затриматися біля шедевра надовго.

Втім, відвідати Лувр усе одно варто – адже там є вражаюча кількість інших відомих експонатів.

Острів Санторіні


Острів Санторіні / Фото Reddit

Цей острів, безумовно, дуже красивий і вражає туристів краєвидами. Однак у Греції є чимало інших островів, не таких популярних. Їх можна обирати тим, хто прагне відпочити за меншу ціну та насолодитися курортом без натовпів туристів.

Балкон Ромео та Джульєтти


Балкон Ромео та Джульєтти / Фото Reddit

Деякі туристи із розчаруванням дізнаються, що цей "легендарний" балкон у Вероні був побудований вже після того, як Шекспір написав п'єсу. А от людей біля цієї туристичною принади дуже багато – натовп не дає як слід роздивитися балкончик.

Ресторани біля туристичних місць у Парижі


Ейфелева вежа / Фото Reddit

Чимало туристів мріють, як приїдуть до Парижу й будуть насолоджуватися делікатесами з видом на Ейфелеву вежу. Тут на мандрівників може очікувати гірке розчарування: багато закладів користуються з потоку туристів і продають заморожену їжу за завищеними цінами.

Актуально Як правильно відвідувати мечеть в Єгипті або Туреччині: без чого не обійтися

Гальштат, Австрія


Краєвид Гальштата / Фото Reddit

У це місце зазвичай їде чимало туристів – усі вони хочуть насолодитися неймовірними краєвидами, які перед тим бачили на фото в інтернеті.

Однак досвідчені мандрівники розповідають: "Якщо ви бачили ось це фото – ви бачили увесь Гальштат". Містечко досить маленьке і тут безліч людей та сувенірних магазинів із китайськими товарами.

У регіоні є багато подібних містечок, не переповнених туристами – ви цілком можете поїхати туди, щоб насолодитися природою та атмосферою.

Афера з Ейфелевою вежею: дивіться цікаве відео