Але можна спробувати уникнути цього неприємного відчуття. Своїми секретами у тіктоці поділилася стюардеса Вікторія Лі, якій доводиться боротися із закладеністю вух у кілька разів частіше, ніж пересічним мандрівникам.

Це цікаво Гірськолижний рай та безліч розваг: чому український Буковель приваблює людей з усього світу

Вона дала своїм підписникам 4 поради, які мали б допомогти впоратися із цією проблемою. Найперша і найрозповсюдженіша – пожувати чи посмоктати щось в період різкої зміни атмосферного тиску.

Жувальна гумка або льодяники дійсно допомагають під час зльоту чи посадки,
– поділилася стюардеса.

Також Вікторія сказала, що їй допомагають певні ліки для очищення носових пазух та зняття набряку. Вона використовує спрей для носа чи ліки проти застуди перед зльотом та приземленням.

За словами стюардеси, якщо у польоті вуха все-таки заклало, а після приземлення не стало краще, на допомогу прийде душ чи ванна. Вона рекомендує набрати ванну гарячої води або ж приймати якомога гарячіший душ протягом 10 хвилин.

До теми Назвали найгірше місце на борту літака: де воно розташоване

Насамкінець Вікторія сказала, що якщо ця проблема переслідує вас часто або ж після перельоту вам тривалий час не вдається позбутися від закладеності вух, необхідно звернутися до лікаря. Спеціаліст допоможе знайти інший спосіб полегшити політ.