Найдорожчий час в Туреччині – це літній сезон та Новий рік. Намагайтеся уникати цих періодів, якщо хочете зробити свою відпустку бюджетною.

Читайте також Якісний відпочинок в Єгипті за помірну ціну: чому мережа Otium Hotels створена саме для цього


У низький сезон ціни на все набагато нижчі / Фото Unsplash

Коли найкраще їхати до Туреччини

  1. Найдешевший період – восени, взимку, навесні та у червні. На море найкраще їхати в "оксамитовий" сезон – він тут триває з вересня до кінця жовтня. В цей період менше відпочивальників, а ціни набагато приємніші.
  2. У низький сезон вигідно їхати до хороших готелів. Ціни можуть бути навіть удвічі нижче за стандартні. Тому, якщо полюбляєте хороший сервіс і хочете насолодити відпочином у п'ятизірковому готелі – подумайте про відпустку в низький сезон.
  3. Також можна зекономити на ранньому бронюванні. Якщо ви мрієте побувати в Туреччині саме влітку, у високий сезон, бронювати тур потрібно вже. Найнижчі ціни зазвичай бувають при ранньому бронюванні.

Найдешевші курорти Туреччини

  1. До найдешевших курортів можна віднести такі: Аланья, Анталья, Кемер.
  2. Курорти із середньою ціною на відпочинок: Сіде, Мармаріс.
  3. Найдорожчими курортами вважають Белек, Фетхіе, Бодрум.
  4. Навіть на елітних курортах доступний відпочинок за відносно невеликі гроші. Наприклад, ви можете обрати готель, розташований далеко від моря. Зазвичай усі такі готелі забезпечують безкоштовний трансфер на пляж.

Знаючи цінову категорію кожного курорту, простіше зорієнтуватися, що буде вам по кишені.

Цікаво У Стамбулі в історичній будівлі синагоги відкриють бібліотеку

Як харчуватися смачно та недорого


Для покупок краще обирати невеликі магазинчики / Фото Unsplash

  1. Шукайте заклади для місцевих – зазвичай ціни там набагато нижчі, а їжа смачніша. Турки полюбляють добре поїсти, тому сміливо обирайте кафе та ресторани, де багато місцевих людей. Зазвичай у нетуристичних місцях не розмовляють англійською чи російською мовою.
  2. Якщо відпочиваєте у Стамбулі – найдешевше поїсти там можна у районі Єгипетського та Гранд-базару.
  3. Якщо хочете придбати турецькі солодощі, робіть це в маленьких кондитерських. У мережевих супермаркетах ціни дуже завищені.

Якщо їдете на курорт: дивіться корисне відео про секрети засмаги