Storyliving – маленькі містечка для тих, хто хоче отримувати задоволення від життя. Проєкт буде поєднувати в собі чарівність невеликого міста, курортну зону та цікаві деталі від Disney. Першим реалізують проєкт містечка Котіно, що у каліфорнійській долині Коачелла.

Цікаво Тиждень кохання: додаткові знижки до 40% на тури до популярних країн

Мешканцям пропонують різні розваги


Довкола містечка розташовані красиві гори / Зображення Disney

Цю локацію для реалізації першого міста з проєкту обрали недарма. Волт Дісней та його родина мали будинок у цьому мальовничому районі, що оточений горами та пальмами.


Родзинкою міста стане водна зона / Зображення Disney

Охочі придбати житло у Disney зможуть обирати між окремими особняками, будинками на одну родину та кондомініумами – багатоквартирними будинками. У кожному містечку буде кілька районів для мешканців, старших 55 років.


Покупцям житла запропонують чимало цікавих бонусів / Зображення Disney

У Котіно буде своєрідна "оаза" із пляжною зоною. Мешканцям будуть доступні водні види спорту. Туристам запропонують зупинитися в пляжному готелі на березі, відвідати ресторани та район з розвагами.


Гостям запропонують безліч розваг / Зображення Disney

Що відомо про компанію Disney


The Walt Disney Company – один із найбільших медіаконгломератів у світі. У 1923 році брати Волтер і Рой Діснеї заснували невелику анімаційну студію. Проєкт став настільки успішним, що зараз компанія є власником 11 тематичних парків розваг, 2 аквапарків, однієї з найбільших голлівудських студій та кількох мереж телерадіомовлення.
Джерело: Вікіпедія

Вам сподобається Яскрава куля на дереві: в Канаді туристам пропонують ніч у казковому готелі

Цікава історія про Ейфелеву вежу: дивіться відео