Обмін грошей у Єгипті

У цій країні радять обмінювати гроші в офіційних пунктах обміну або в банках. Це зменшує ймовірність того, що вас обмануть і дадуть менше коштів, аніж потрібно.

Цікаво Новорічні знижки на тури до найпопулярніших країн: заощаджуємо з Coral Travel

Є ще один простий та безпечний спосіб міняти гроші – банкомати. Вони обмінюють валюти за курсом банку, роблять це без пластикової картки, не беруть комісію. Банкомати працюють цілодобово, тут не потрібно показувати свій паспорт – словом, це найзручніший спосіб для туристів.

Чому в Єгипті краще не платити євро

У цій країні скрізь приймають популярні світові валюти – долари та євро. Однак розрахунок у євро може бути вкрай невигідним. Зазвичай продавці рахують ціни за курсом "1 долар дорівнює 1 євро", що зовсім не на користь покупця.

Перераховуйте решту


Під час шопінгу в Єгипті уважно перераховуйте решту / Фото Pexels

Якщо ви купуєте щось і платите великими купюрами, не поспішайте йти. Обов'язково зупиніться і при продавці перерахуйте решту.

В Єгипті часто можуть не дати потрібну суму решти, замінити великі купюри меншими, які схожі візуально, або "підсунути" туристам старі фунти, що вийшли з обігу.

Приготуйте дрібні долари

У єгипетських готелях, а також на екскурсіях заведено залишати чайові. Зазвичай їх сума складає 1 долар. Будьте готові до цього і давайте одразу дрібні купюри.

Якщо ви дасте велику купюру, решти можете не дочекатися.

Вам сподобається Популярні туристичні принади, що не варті такого ажіотажу: 5 фото з поясненнями

Не купуйте екскурсії на вулиці

Часто туристи купують екскурсії не у свого туроператора, а у вуличних продавців. Це й не дивно – часто ціни там набагато дешевші.


Краще купувати екскурсії у свого туроператора / Фото Pexels

Але при такому варіанті легко натрапити на шахраїв. Під час таких екскурсії можуть нехтувати правилами безпеки, або ж "забути" попередити туристів про додаткові витрати під час поїздки.