Хоча острів вже відкрився після півторарічної перерви, міжнародних авіарейсів там поки що не приймають. Також кожному гостю острова доведеться виконати деякі умови.

Цікаво Відпочинок на будь-який смак: чому мандрівники обирають мережу готелів Otium в Туреччині

Обов'язкова умова в'їзду

Старший міністр країни Лухута Панджайтана повідомив, що іноземні туристи зможуть потрапити на острів з 4 лютого. Усім мандрівникам, які приїдуть на острів, доведеться пройти карантин терміном від 5 до 7 днів.

Туристична галузь Балі була, фактично, зруйнована пандемією COVID-19. На острові закрилися готелі, магазини та підприємства, що обслуговували туристів.


Туристична сфера на Балі сильно постраждала через пандемію / Фото Unsplash

Зараз туризм прагнуть відродити. Втім, ще не зовсім зрозуміло, якими будуть візові вимоги до туристів і громадянам яких країн дозволений в'їзд.

Умови в'їзду зазнали критики від представників індонезійської індустрії туризму. Адже мандрівників зобов'язують не тільки мати щеплення від COVID-19, а ще й провести кілька днів на карантині.

Фахівці стверджують, що така пропозиція не відповідає попиту.

Вам сподобається Дивовижні пейзажі: люди в мережі поділилися найкращими фото зі своїх подорожей

Які документи потрібні:

  • Страховка, що покриває захворювання на коронавірус.
  • Підтвердження повної оплати житла на весь період перебування на Балі.

Нагадуємо, в середині жовтня уряд Індонезії дозволив відвідувати острів повністю вакцинованим мандрівникам з 19 країн. Втім, у 2021 році Балі відвідали тільки 45 іноземних туристів.