Стюардеси різних авіакомпаній розповіли про те, що найбільше вразило їх у проханнях пасажирів за довгі роки роботи.

Це цікаво Якісний відпочинок в Єгипті за помірну ціну: чому мережа Otium Hotels створена саме для цього

Дивні прохання пасажирів першого класу

Бортпровідниця Qatar Airways, на ім'я Пракріті розповіла, що у перший тиждень її роботи стюардесою, на рейсі летів 80-річний бізнесмен. Протягом усього польоту він пив шампанське, і постійно просив дівчину наповнити його келих. У цьому не було б нічого дивного, якби раптом він не почав вимагати, щоб вона налила шампанського просто йому у рот.

Серед найдивніших прохань – налити шампанське просто в рот пасажиру / Фото

Інша стюардеса, Майтхілі, розказала про переліт до Дубаю, під час якого пасажирка з трьома капризними дітьми вимагала, щоб бортпровідниця розважала дітей, поки вона відпочиватиме. Жінка аргументувала прохання тим, що її няня захворіла, і не змогла вирушити у подорож з ними.

Вона буквально запитала, чи знаю я або навіть пілот які-небудь фокуси, щоб діти не турбували її, поки вона спить. Коли ми відмовили їй, вона розлютилася та влаштувала істерику,
– сказала Майтхілі.

Дивіться також Краще бути приязним: колишній працівник готелю розповів про способи помсти грубим клієнтам

Штеффі Кінгхем з Індії, яка за 10 років встигла попрацювати у кількох авіакомпаніях, поділилася історією свого польоту до Квебеку. Вона розмовляла з пасажиркою, яка спершу здавалася дуже приязною. Але вже через 15 хвилин розмови жінка абсолютно серйозно запропонувала Штеффі вийти заміж за її сина та переїхати з ним до Канади.