Дехто може подумати, що в Туреччині взимку нудно. Однак це неправда – туристи їдуть сюди як за спокоєм, природою і прогулянками, так і за шаленим шопінгом, лижами і гучними вечірками.

До теми Замість Буковеля та Європи: найпопулярніші гірськолижні курорти Туреччини


Взимку в Туреччині можна чудово відпочити / Фото Pixabay

9 ідей для зимової Туреччини

  1. Зустріти Новий рік. Ви знайдете безліч варіантів для святкування у Стамбулі та на популярних курортах. Ви можете зустріти новий рік у ресторанах, нічних клубах і навіть на кораблику.
  2. Покататися на гірських лижах. Так, Туреччині є чим вразити: тут розташовано чимало гірськолижних курортів на будь-який смак.
  3. Зайнятися шопінгом. У Туреччині ви зможете купити чудові тканини, вироби зі шкіри та хутра, східні сувеніри й чимало іншого.


Ви можете насолоджуватися природою без великої кількості людей / Фото Pixabay

  1. Відпочити на природі. Чимало людей їдуть на морські курорти: у цей час тут спокійно, ціни дешевші, а розваги також є! Ви зможете насолоджуватися природою і прогулянками, плавати у критих басейнах, займатися спортом, відвідувати хамам та спа-салони.
  2. Відвідайте фестивалі та свята. Наприклад, фестиваль релігійного танцю дервішів або бої верблюдів.
  3. Поїхати на екскурсії. У цей період їздити на екскурсії просто чудово: ви не гуляєте під палючим сонцем, людей мало, а ціни на все набагато нижчі.

Цікаво Свято яскравих емоцій: як зустріти Новий рік 2022 у Стамбулі

  1. Куштуйте турецьку кухню. Зима – чудовий період, щоб дослідити розмаїття вишуканих турецьких страв: морепродукти, кебаб, десерти, славнозвісну турецьку каву та ще безліч усього.
  2. Відвідайте мінеральні джерела. Найкращими курортами є Ялова, Памуккале, Кангал.
  3. Орендуйте авто й дослідіть країну. Так ви зможете побачити справжню, нетуристичну Туреччину.


Взимку туристи їдуть навіть на морські курорти / Фото Pixabay