Кому найкраще знати про якість та міцність різноманітних валіз, як не працівникам багажного відділу аеропорту? Вони дали подорожувальникам кілька порад, які допоможуть визначитися з вибором.

Це цікаво Новорічні знижки на тури до найпопулярніших країн: заощаджуємо з Coral Travel

Як обрати валізу

Насамперед потрібно звернути увагу на кількість коліс. Спеціалісти радять купувати лише 4-колісні валізи. Під час завантаження багажу у літак, їх з більшою ймовірністю будуть везти, а не кидати, що убезпечить валізу від пошкодження.

Як не дивно, валізи з цупкої тканини вважаються більш довговічними, ніж пластикові, адже їх неможливо розбити. Але навіть з такими валізами важливо не економити. Низькоякісні вироби мають жорсткі каркаси, які часто ламаються, або виготовлені з поганої тканини, яка може порватися.

Також працівники аеропорту рекомендують уникати бирок, які покликані допомогти знайти багаж у випадку втрати валізи. За словами одного з них, найчастіше вони занадто великі, тож заважають користуватися ручкою, губляться і ламаються. У таких випадках бирки перетворюються у сміття, яке є небезпечним для авіаційних двигунів.

До теми Думайте наперед: чому потрібно фотографувати свою валізу перед польотом

Захоплива історія компанії Boeing: дивіться відео