Досвічена мандрівниця та тікток-блогерка з нікнеймом mylifesatravelmovie вправно вміє компактно пакувати речі та практично ніколи не купує додаткове місце. Тож вона поділилася зі своїми підписниками лайфхаком, який допоможе подорожувати зручніше та економніше.

Це цікаво Переваги пляжного відпочинку в Іспанії: особливості країни та головні курорти

Що потрібно, аби спакувати усі речі в ручну поклажу

Секрет дівчини полягає у тому, що вона використовує дорожні компресійні мішки. Це дозволяє їй випустити лишнє повітря та звільнити більше місця у сумці чи валізі.

Тіктокерка показала, як це працює. Спершу вона поскладала деякі свої речі на купу без використання жодних прийомів. Загалом у неї вийшло 12 предметів, включно з 2 куртками.

Після цього вона дістала компресійний мішок, засунула одяг туди та щільно закрила пакет. Далі розпочалося найцікавіше. Блогерка вилізла на мішок з речами та рухалася, аби "витиснути" зайве повітря. За кілька секунд вона показала результат – пакунок зменшився щонайменше на третину. Наостанок вона легко спакувала 2 таких пакети у невеличку валізу, в якій після цього ще залишилося місце.

Відео переглянули майже 290 тисяч разів. Користувачам мережі сподобався лайфхак, щоправда, багатьох з них зацікавило, що робити в аеропорту, якщо служба безпеки захоче перевірити речі у компресійних мішках. На це авторка відео сказала, що таке з нею вже траплялося, і тоді вона просила працівників аеропорту допомогти їй спакувати речі ще раз.

Цікава історія компанії Boeing: дивіться відео